На Харківщині пес-прикордонник не пропускає жодного порушника

Професійний психолог та шукач заборонених речовин: історія пса-прикордонника на ім’я Яша.На Харківщині проходить службу незвичайний прикордонник – Яша, який відповідально виконує свої обов’язки, інформує Портал МВС.

Він – від народження мисливець, але йому випала доля ловити не лисиць та зайців, а любителів наркотичних речовин. Він демонструє унікальні здібності у виявленні заборонених речовин, навіть прихованих у важкодоступних місцях чи зі слабким ароматом. Його перевага – нюх, який у нього набагато більш чутливий, ніж у людей, і він – службовий  собака.

Яші вже 4 роки. Починав службу у залізничному пункті пропуску. Був у «відрядженні» в аеропорту. Як «справжній чоловік» Яша полюбляє увагу жінок та в захваті від дітей. Саме ця риса стала в пригоді, коли від постійних обстрілів Харкова тисячі людей з дітьми ховалися в метро. І Яша тут неабияк себе «проявив» – бо ж тільки за його присутності психологічний клімат навколо відразу «стабілізується».

Більше за розваги чотирилапий прикордонник полюбляє свою роботу. На службі він дуже сконцентрований та засмучується, коли нічого не знаходить, бо ж змалечку навчений, що головне – виявити та добути. Одна із нещодавніх знахідок бігля – кілограмовий пакунок з синтетичним наркотиком – «сіллю», який намагався перевезти до Харкова через один з контрольних постів пасажир автобуса. Не переносить він і любителів «зілля» та «здає» їх навіть, коли ті мають по кілька грамів «дурману». «Зараз у Яші кар’єрний  «розквіт», і він, як професіонал, не пропускає жодного порушника», – каже кінологиня Наталія.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии