В Україні провели випробування осколково-фугасної частини до ракет РС-80

Українська компанія «Артем» провела успішні випробування дослідних зразків осколково-фугасної бойової частини (БЧ) до некерованої авіаційної ракети РС-80.

Про це інформує Експерт з посиланням на Державну акціонерну холдингову компанію «Артем».

Осколково-фугасна бойова частина повинна уражати противника завдяки утворенню під час вибуху великої кількості фрагментованих осколків заданої ваги.

Вони мають велику кінетичну енергію та дозволяють уражати цілі на значній відстані.

«Отримані результати випробування свідчать про правильність вибору конструкції бойової частини», – розповідають у ДАХК «Артем».

В Україні провели випробування осколково-фугасної частини до ракет РС-80

Результат ураження під час випробувань осколково-фугасної бойової частини

У компанії повідомили, що під час випробувань було досягнуто рівномірного розповсюдження осколкового поля та високої щільності.

РС-80

Некерована авіаційна ракета (НАР) РС-80 – з кумулятивно-осколковою бойовою частиною є розробкою власного конструкторського бюро ДАХК «Артем».

Ракета являє собою поліпшену версію являє НАР С-8КОМ.

Вони призначені для ураження броньованої, легкоброньованої та не броньованої бойової техніки та живої сили супротивника. Використовується на літаках типу Су та МиГ, вертольотах типу Ми та Ка.

В Україні провели випробування осколково-фугасної частини до ракет РС-80

Некерована авіаційна ракета (НАР) РС-80

Перші випробування некерованих авіаційних ракет відбулися у серпні 2018 року. Під час триденних випробувань було застосовано майже триста ракет РС80 «Оскол»

У лютому 2020 року, після кількох років випробувань вітчизняні 80-мм некеровані авіаційні ракети РС80, призначені для ураження наземних цілей, були прийняті на озброєння.

В Україні провели випробування осколково-фугасної частини до ракет РС-80

Осколково-фугасна бойова частина (БЧ) до некерованої авіаційної ракети РС-80

У серпні 2021 року, у рамках виконання Державного оборонного замовлення, підприємство «Артем» достроково відвантажило партію некерованих ракет РС-80 для Збройних сил України.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии