Українські військові медики отримали нові захисні костюми в рамках допомоги від США (ФОТО)

Всього було отримано 5000 комплектів

Командування Медичних сил Збройних сил України за сприяння Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США отримало 5000 комплектів спеціальних захисних костюмів та бахіл. Про це пише Експерт з посиланням на Фейсбуці пресслужби командування Медсил ЗСУ.

“Санітарно-епідеміологічним управлінням командування Медичних сил Збройних сил України за сприяння Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США було отримано 5000 комплектів спеціальних захисних костюмів та бахіл. Ці засоби індивідуального захисту найближчим часом будуть передані у регіональні санітарно-епідеміологічні управління та мобільні лабораторії, які знаходяться у районі проведення операції Об’єднаних сил, де будуть використовуватися медичним персоналом при роботі з хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19, та при проведенні лабораторних досліджень небезпечного біологічного матеріалу”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, ця допомога повністю забезпечить потребу лікарів-епідеміологів і фахівців мікробіологічних лабораторій санітарно-епідеміологічних підрозділів Медичних сил Збройних сил України у засобах захисту та посилить їх спроможності у боротьбі з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 в українському війську.

Українські військові медики отримали нові захисні костюми в рамках допомоги від США. ФОТО
Українські військові медики отримали нові захисні костюми в рамках допомоги від США. ФОТО

Нагадаємо, станом на 14 травня у Збройних силах України на COVID-19 хворіли 480 військових. За минулу добу зареєстровано 19 нових випадків. З них четверо осіб госпіталізовані. На ізоляції (у тому числі самоізоляції) перебувають 116 осіб. Всього за час пандемії одужали 24 415 осіб, померли 88. Від початку вакцинальної кампанії у ЗСУ 51 295 осіб отримали 1 дозу вакцини. З них 3 281 військовий медик. Повторно провакцинована 281 особа. За минулу добу щеплено 769 осіб.

Новости партнеров