Аби не потрапити на гачок інтернет-шахраїв потрібно зважати на всі ризики та перевіряти інформацію.У Головному управлінні Національної поліції у м. Києві розповіли, які заходи необхідно впроваджувати, щоб не потрапити на гачок шахраїв.
здійснювати покупки та розрахунок тільки на перевірених сайтах;уважно перевіряти URL-адресу ресурсу;не вводити конфіденційні дані, паролі та іншу інформацію, що може бути використана для підтвердження платежів;у разі купівлі на платформі оголошень, уточнювати деталі угоди тільки в чаті цієї платформи і не переходити в месенджери;оминати повідомлення, які вимагають термінових дій або видаються надто привабливими, щоби бути справжніми;не переходити на посилання, які отримали від незнайомців або з ненадійних джерел.Метою «фішерів» є отримання цінних даних, які можуть бути продані або використані для злочинів, наприклад, вимагання або привласнення чужих грошей. Тож аби не потрапити на гачок інтернет-шахраїв потрібно зважати на всі ризики та перевіряти інформацію.
На українських дорогах все частіше можна помітити автомобілі з номерними знаками серії "DI". Це пов'язано…
Російське видання підрахувало, скільки вагонів знадобиться, щоб розмістити усіх росіян в одному потязі. Довжина такого складу…
Росія на чолі з володимиром путіним розпочали війну проти України далеко не для того, щоб…
У столиці продовжують готуватися до можливих загроз: Київська міська військова адміністрація разом із військовими, поліцією…
Колись затишне лондонське кафе, яке було улюбленим місцем відпочинку місцевих мешканців, тепер опинилося в центрі…
На Закарпатті викрито чергову схему ухилення від мобілізації – серед підозрюваних посадовці, медики та експравоохоронці…