Аби не потрапити на гачок інтернет-шахраїв потрібно зважати на всі ризики та перевіряти інформацію.У Головному управлінні Національної поліції у м. Києві розповіли, які заходи необхідно впроваджувати, щоб не потрапити на гачок шахраїв.
здійснювати покупки та розрахунок тільки на перевірених сайтах;уважно перевіряти URL-адресу ресурсу;не вводити конфіденційні дані, паролі та іншу інформацію, що може бути використана для підтвердження платежів;у разі купівлі на платформі оголошень, уточнювати деталі угоди тільки в чаті цієї платформи і не переходити в месенджери;оминати повідомлення, які вимагають термінових дій або видаються надто привабливими, щоби бути справжніми;не переходити на посилання, які отримали від незнайомців або з ненадійних джерел.Метою «фішерів» є отримання цінних даних, які можуть бути продані або використані для злочинів, наприклад, вимагання або привласнення чужих грошей. Тож аби не потрапити на гачок інтернет-шахраїв потрібно зважати на всі ризики та перевіряти інформацію.
Спалювання сухої трави та листя — не традиція, а серйозне правопорушення, яке шкодить довкіллю і…
Маск неодноразово говорив про "демографічний апокаліпсис", закликаючи людство до збільшення народжуваності. Напевно, тому він став…
Військовозобов'язані в Україні, які не оновили вчасно свої документи про військовий облік, можуть зіткнутися зі…
Народна депутатка Ольга Василевська-Смаглюк пояснила, за яких умов податкові органи можуть зацікавитися громадянами, що продають…
Національна валюта України значно зміцнилася в останні місяці, що відбувається на тлі суттєвого зниження інтересу…
Загальне зростання цін в Україні прискорилось. Особливо помітно це на прикладі вартості обов’язкової автоцивілки. Про…