Аби не потрапити на гачок інтернет-шахраїв потрібно зважати на всі ризики та перевіряти інформацію.У Головному управлінні Національної поліції у м. Києві розповіли, які заходи необхідно впроваджувати, щоб не потрапити на гачок шахраїв.
здійснювати покупки та розрахунок тільки на перевірених сайтах;уважно перевіряти URL-адресу ресурсу;не вводити конфіденційні дані, паролі та іншу інформацію, що може бути використана для підтвердження платежів;у разі купівлі на платформі оголошень, уточнювати деталі угоди тільки в чаті цієї платформи і не переходити в месенджери;оминати повідомлення, які вимагають термінових дій або видаються надто привабливими, щоби бути справжніми;не переходити на посилання, які отримали від незнайомців або з ненадійних джерел.Метою «фішерів» є отримання цінних даних, які можуть бути продані або використані для злочинів, наприклад, вимагання або привласнення чужих грошей. Тож аби не потрапити на гачок інтернет-шахраїв потрібно зважати на всі ризики та перевіряти інформацію.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…