Аби не потрапити на гачок інтернет-шахраїв потрібно зважати на всі ризики та перевіряти інформацію.У Головному управлінні Національної поліції у м. Києві розповіли, які заходи необхідно впроваджувати, щоб не потрапити на гачок шахраїв.
здійснювати покупки та розрахунок тільки на перевірених сайтах;уважно перевіряти URL-адресу ресурсу;не вводити конфіденційні дані, паролі та іншу інформацію, що може бути використана для підтвердження платежів;у разі купівлі на платформі оголошень, уточнювати деталі угоди тільки в чаті цієї платформи і не переходити в месенджери;оминати повідомлення, які вимагають термінових дій або видаються надто привабливими, щоби бути справжніми;не переходити на посилання, які отримали від незнайомців або з ненадійних джерел.Метою «фішерів» є отримання цінних даних, які можуть бути продані або використані для злочинів, наприклад, вимагання або привласнення чужих грошей. Тож аби не потрапити на гачок інтернет-шахраїв потрібно зважати на всі ризики та перевіряти інформацію.
Зима — це час зниження температур та чималої кількості свят, які нерідко відзначають з алкоголем.…
У 2026 році в Единбурзі офіційно запровадять туристичний податок, що стане першим таким випадком у Шотландії.…
Військовозобов'язані громадяни України, які раніше отримали статус обмежено придатних до військової служби, повинні самостійно пройти…
Шахраї часто використовують інсценування наїзду на пішохода, щоб змусити водіїв відкупитися і не ставати фігурантами…
Для багатьох українців, особливо у холодні місяці, платежі за газ та збори за доставку чинять…
З першого вересня 2025 року у вищих навчальних закладах розпочнеться базова загальновійськова підготовка. У Міноборони…