Черкаські енергетики налагодили випуск обладнання для ЗСУ

В одній з черкаських енергорозподільчих компаній налагодили виробництво і поставки в ЗСУ протитанкових  та протиколісних «їжаків», скоб для бліндажів та польових багатомісних умивальників. Вже більше 1373 «їжаків» відправлено на фронт.

Про це повідомляє видання Економічні новини з посиланням на прес-службу підприємства.

Крім даного обладнання,  в одному з цехів підприємства власноруч розробили і впровадили до виробництва багатомісні польвові умивальники. Запит на умивальники надійшов з декількох частин ЗСУ, бо ж на передовій виникла гостра потреба в цьому санітарному обладнанні. З замовлених 80 умивальників на підприємстві вже виготовили всі 80, 60 з яких  вже безкоштовно надали ЗСУ.

Черкаські енергетики днями відправило на фронт чергову партію протитанкових  та протиколісних «їжаків», а також польових багатомісних умивальників.. Виробництво обладнання для армії було започатковано на одному з підрозділів підприємства вже на другий день війни. На сьогодні вже виготовлено  та передано до армії 173 протитанкових та 1200 протиколісних «їжаків»,  а також 860 скоб для бліндажів, — інформує підприємство.

«Польові умивальники — це далеко не дрібниця, а дуже необхідна в армійському побуті річ. До речі недешева – на ринку їх вартість сягає 10 тис. грн. за одиницю. І їх, як виявилося, недостатньо в наших бійців. Ми і надалі за замовленням підрозділів ЗСУ, які мають в них потребу, готові виготовляти та направляти на передову це обладання», — прокоментував очільник підприємства Олег Самчук.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии