Згаданий документ встановлює, що внаслідок вимушених змін рецептури, які пов’язані з відсутністю або недостатністю відповідної сировини, на період дії воєнного стану:
обов’язкова інформація про харчовий продукт, що зазначається на його маркуванні відповідно до статті 6 Закону України “Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів” (крім інформації, яка зазначається відповідно до пунктів 1, 5 і 6 частини першої статті 6 зазначеного Закону), може відрізнятися від фактичних параметричних значень цього продукту;обов’язкова інформація на маркуванні харчового продукту, яка зазначається відповідно до пункту 3 частини першої статті 6 Закону України “Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів”, може відрізняється від фактичного складу цього продукту. При цьому споживача необхідно у будь-який можливий спосіб поінформувати про наявність речовин у харчовому продукті, які можуть спричинити алергічні реакції або непереносимість.Отже, Держпродспоживслужба звертає увагу споживачів, що наразі обов’язковою і виключно достовірною інформацією на маркуванні харчового продукту є:
назва харчового продукту;кількість харчового продукту в установлених одиницях вимірювання;мінімальний термін придатності або дата “вжити до”.
Цього тижня в Німеччині до гамбурзького порту зайшов британський авіаносець HMS Queen Elizabeth. У ніч…
Якщо ви не встигли пройти повторний огляд, є важливі терміни, які не можна пропустити. Зокрема,…
Зима 2025 року в Україні обіцяє бути з морозами, а суттєвого потепління очікувати не варто.…
Україна наразі розробляє кілька вітчизняних балістичних ракет. Такою інформацією поділилася заступниця міністра стратегічних галузей промисловості країни…
В Україні тариф на газ та електроенергія із 1 грудня не зміниться. Ціна становитиме 7,96 грн за куб…
Банки навіть у дружніх до Росії країнах відмовляються обслуговувати картки російського "Газпромбанк". Це сталося після того, як…