Коли поновляться польоти над Україною — Євроконтроль

Європейська організація з безпеки аеронавігації (Євроконтроль) прогнозує, що літаки над Україною не літатимуть до 2029 року.

«Обмеження в українському, російському, білоруському та молдавському авіапросторі залишаться чинними до кінця горизонту прогнозування (2029)», — йдеться у документі організації.

Авіаперевезення в Європі, як очікують експерти організації, повністю відновляться до допандемічного рівня у 2025 році. До 2019 року, коли розпочалася пандемія Covid-19, кількість авіаперевезень повернулася до 9,2 мільйонів. Зростання очікується на рівні до 10,3 мільйонів 2023 року, а також 10,9 мільйонів у 2024 році. Авіаперевезення можуть зростати досить низькими темпами, доки не досягнуть показника в 11,9 млн осіб у 2029 році.

У Євроконтролі бачать низку факторів, які здатні вплинути на авіаперевезення у короткостроковій та середньостроковій перспективі. Економічне зростання протягом найближчих двох років очікується на рівні лише 1,5 відсотка. Інфляція у європейських державах залишиться високою, як й вартість енергоносіїв, що спровокує загальну деградацію економічної ситуації на континенті.

Нагадаємо, авіапростір над Україною закрили після повномасштабного вторгнення РФ 24 лютого 2022 року.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии