В Україні збираються створити новий рід військ

Данілов анонсував новий рід військ в Україні.

Незабаром в Україні буде створено новий рід військ – кібервійська. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов в ході робочого візиту до Литовської Республіки, йдеться на сторінці РНБО у Facebook. Про це повідомляє Експерт з посиланням на ГЛАВКОМ.

У Литві Данілов зустрівся з Головним радником президента Литовської Республіки з питань національної безпеки Даріусом Кулєшюсом. Обговорювали агресію Росії проти України та ситуацію в Білорусі. Крім того, Данілов зазначив, що незабаром в Україні буде утворений новий рід військ – кібервійська.

В Україні створять новий рід військ

«Виклики та загрози у кіберпросторі сьогодні набагато небезпечніші, ніж ядерна зброя, і обмін досвідом у цьому питанні є вкрай важливим», – сказав він, додавши, що актуальною у цьому напрямі є активізація співпраці в рамках кіберцентру в Каунасі.

Своєю чергою, Кулєшюс висловився за необхідність посилення «узгодженої позиції наших країн щодо підтримки України». Зокрема він наголосив, що нещодавній візит Президента Литовської Республіки Г. Наусєди до України «був дуже плідним».

Кулєшюс підтримав пропозицію щодо посилення співпраці у сфері кібербезпеки між обома країнами, а також запевнив у незмінності підтримки України на її шляху до інтеграції в НАТО та ЄС.

Новости партнеров