Маляр розповіла про призначення поранених після лікування на інші посади

Поранених, які не можуть виконувати бойові завдання і виведені в розпорядження командирів, будуть призначати на інші посади.Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр повідомила, що готується розпорядження Головнокомандувача ЗСУ щодо призначення поранених після лікування на інші посади.

“Війна ускладнила все, що функціонувало в ЗСУ до великого вторгнення. Це зрозуміло. Задача номер один – воювати. Крім того з’явились нові виклики і проблеми – рішення для яких шукають прямо зараз, бо раніше такого досвіду не було.

От, власне, стандартна процедура – призначити пораненого після лікування на посаду, яку той в змозі займати, під час війни стала для бойових командирів непростою. Бо повномасштабна війна диктує свої умови.

Вакансій в ЗСУ на сьогодні в десятки разів більше, ніж поранених, які зараз чекають на призначення. Проблема відома і з нею вже відпрацювала робоча група Міноборони та Збройних Сил України. Є конкретні рішення, які будуть реалізовані.

Зокрема:готується відповідне розпорядження Головнокомандувача ЗСУ – і це повинно вирішити питання тих, хто зараз чекає на призначення

також готуються зміни системного характерудо Наказу 402 Міноборонидо законодавства”, – розповідає Ганна Маляр.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии