Стало відомо, де у Києві збудують Президентський університет

Підготовчі роботи щодо реалізації проєкту Президентського університету вже стартували на території державного «Експоцентру України».

Про це пише Експерт з посиланням на Перший діловий.

Влітку поточного року під час форуму «Україна 30» главою держави Володимиром Зеленським було представлено ідею майбутнього вишу. Однак, концепція ще до кінця не сформована.

Згідно з інформацією, у листопаді 2021 року на території ВДНГ розпочалися проєктно-вишукувальні роботи. Як відомо, наразі немає компанії, яка буде займатись розвитком інфраструктури для розміщення Президентського університету на ВДНГ, її визначатимуть через тендерну процедуру на Prozorro після того, як буде зданий проєкт.

Зазначається, що найближчим часом поряд із павільйоном №19 встановлять огорожі, розпочнуть пристрій та підключення інженерних мереж, змонтують побутові бокси. У планах демонтаж асфальту та ґрунтові роботи. Також буде демонтовано зайве обладнання та споруди (перелік зараз обробляється).

Архітектурний проєкт Президентського університету передбачає збільшення кількості та якості флори в освітньому кластері ВДНГ. Адміністрація Експоцентру гарантує, що будівництво не стосуватиметься лісової частини ВДНГ.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии