Mercedes-Benz повністю переходить на випуск електрокарів: названі терміни

Mercedes-Benz має намір повністю перейти на випуск електромобілів.

Німецький автовиробник Mercedes-Benz планує повністю перейти на випуск електромобілів до 2030 року. Інвестиції компанії в цей напрямок складуть понад 40 млрд євро. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пресреліз компанії DAIMLER, інформує Експерт.

“Mercedes-Benz готується до кінця десятиліття повністю перейти на електромобілі, якщо дозволять ринкові умови”, – наголошується в повідомленні.

У компанії відзначили, що перехід на автомобілі з електричною силовою установкою буде поступовим. До 2022 року електромобілі будуть представлені у всіх сегментах, а починаючи з 2025-го вся нова архітектура транспортних засобів виробника буде тільки електричною.

В основу електромобілів Mercedes-Benz входить одна з трьох платформ:
MB.EA – для середньорозмірних і повнорозмірних електромобілів;
AMG.EA – для спортивних електромобілів Mercedes-AMG;
VAN.EA – для легких комерційних автомобілів.
Згідно з планами компанії, для виробництва акумуляторів по всьому світу будуть побудовані вісім нових заводів. Для зарядки електромобілів німецького виробника планується розгорнути глобальну мережу станцій Plug & Charge.

“В цілому інвестиції в електромобілі в період з 2022 по 2030 рік складуть понад 40 мільярдів євро”, – уточнили в компанії.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии