Джо Байден особисто протестував новий електропікап від Ford (ВІДЕО)

Президент США Джо Байден особисто провів тест-драйв нового електропікапу F-150 Lightning від компанії Ford. Це відбулося під час робочого візиту президента на завод Ford в Мічигані.

В компанії сказали, що не очікували на тест-драйв від президента. Про це пише Експерт з посиланням на Букви.

На відео видно, як Байден разом з охоронцем Секретної служби проїхався на новому електромобілі компанії. Він недовго їздив на території для тест-драйву, після чого під’їхав до представників ЗМІ.

Байден сказав, що автомобіль дуже швидкий і він би міг його придбати, якби була така необхідність. Він додав, що автомобіль розганяється майже до 100 км/год за 4,4 секунди.

Журналісти хотіли запитати в нього про конфлікт в Ізраїлі, але Байден сказав, що відповість, тільки якщо журналіст стане перед автомобілем в момент, коли Байден натисне на газ. Тут же Байден додав, що жартує.

До слова, продаж автомобіля почнеться в США на початку 2022 року.

Також стало відомо, що Байден під час візиту на завод Ford Motor (штат Мічиган) анонсував план з підтримки виробництва електромобілів на суму 174 мільярди доларів.

Нагадаємо, що серійне виробництво Ford F-150 Lightning стартує навесні 2022 року на заводі Ford Rouge Complex в Дірборні (Мічиган), де спеціально для нього будують окрему лінію Ford Rouge Electric Vehicle Center. Раніше озвучувалися більш ранні терміни виходу моделі на ринок (кінець 2020 року – початок 2021 роки), однак пандемія коронавіруса внесла свої корективи. Модель Ford F-150 традиційно є одним з найулюбленіших американцями пікапа, проте успіх електричної версії багато в чому буде залежати від запасу ходу і цінника новинки.

Новости партнеров