Машини для розмінування: яка техніка може бути поставлена в Україну

В Україну планується постачання машин для розмінування від FAE Group.Сьогодні Україна гостро потребує високопродуктивної техніки для розмінування, адже на деокупованих територіях потрібно розчистити від вибухонебезпечних предметів сотні тисяч гектарів землі. І в цьому саперам активно допомагають дистанційно керовані машини, які сьогодні активно передаються різними зарубіжними партнерами. Але їх потрібно у рази більше, передає АВТО ЦЕНТР.

Тому Група компаній АВТЕК веде переговори з відомим італійським виробником такої техніки – FAE Group щодо початку постачання таких машин для ДСНС та Міноборони. Більше того, група наших спеціалістів уже вирушила на завод, де докладно ознайомилось із продукцією.

Українській делегації зокрема було показано гусеничну машину для розмінування PT-300 D:Mine. Вона оснащується ротором із фіксованими зубами або бичами і може ефективно розчищати територію від протипіхотних та протитанкових мін зі швидкістю до 6,5 км/год. Тут застосована ходова частина, що коливається, яка забезпечує прекрасну амортизацію на місцевості.

Машина оснащується потужним дизельним двигуном Caterpillar (275 або 302 к. с.) і здатна працювати на підйомах до 45 град. та укосах до 35 град. Модель має довжину 4950 мм (з навіскою 6500 мм), ширину по гусеницях – 2360 мм. Робоча вага складає 10830 кг. Питомий тиск на ґрунт – 0,34 кг/см кв. Дистанційно керовану машину PT-300 D: Mine можна також оснастити й іншим навісним гідравлічним обладнанням: фрезою, подрібнювачем пнів та ін.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии