Найкращі позашляховики, які подолають будь-яке бездоріжжя

Експерти з авто склали рейтинг позашляховиків, які можуть подолати яку завгодно місцевість

Про це повідомляє Експерт посиланням на Твоя машина.

1. Land Rover Defender

Їзда по бездоріжжю для цієї машини не становить особливих труднощів. Модель йде з 4, -літровим 6-циліндровими двигунами на бензині або дизелі. Пізніше з’явиться гібридна версія позашляховика і модифікація V8.

2. Jeep Wrangler

Оновлена ​​модель зберегла відомі круглі фари, решітку та строгу геометрію. Салон став просторіше, а обробка – розкішніше. Експерти назвали цю модель кращою для експедицій в пустелю.

3. Toyota Land Cruiser

Класичний великий позашляховик з рамною конструкцією завжди відрізнявся надійністю. Також машина отримала високі бали за буксирування.

4. Mercedes-Benz G-Class

За 40 років ця модель отримала тільки один редизайн. Внизу, як і раніше знаходиться шасі зі сходовою рамою, хоча передня підвіска тепер повністю незалежна. В результаті вийшов автомобіль з блокуванням диференціалів і поліпшеним кліренсом.

5. Ford Ranger Raptor

Позашляховик добре і легко управляється. Кліренс збільшено на 30%, а настройка оптимізована для оптимальної роботи. Машині не складає труднощів долати густо-пересічену місцевість на високій швидкості.

6. Land Rover Discovery

Автомобіль виділяється впевненим комфортним водінням. Після рестайлінгу з’явилися нові 6-циліндрові двигуни на бензині та дизелі. Також оновили підвіску та інтер’єр.

7. Bowler Bulldog

Машина розроблена на основі новітньої крос-секторальної платформи з Дербішира використовує длинноходну підвіску. На вибір доступні бензинові та дизельні наддувні двигуни з великим робочим об’ємом. Позашляховик добре підійде для поїздки по пустелі.

8. Suzuki Jimny

Ця машина позиціонується компанією як єдиний у світі легкий повноцінний позашляховик. І дійсно, повнопривідна машина важить всього 1100 кг, при цьому вона обладнана шасі зі сходовою рамою з жорсткою підвіскою осей на кожному кінці. Ось тільки 1,5-літровий бензиновий двигун без наддуву споживає багато палива, а багажник занадто маленький.

9. Isuzu D-Max АТ35

Модель вже давно входить в число самих міцних і функціональних пікапів. Позашляхові шини Arctic Trucks збільшують кліренс на 125 мм, а вкупі з модернізованою підвіскою розкриваються всі можливості цієї потужної машини.

10. Ariel Nomad

Позашляховик має підвіску на подвійних поперечних важелях. За доплату додатково можна встановити амортизатори від Öhlins, які за рахунок двоступеневих пружин покращують керованість автомобіля.

Новини партнерів