Авто

У Києві почнуть автоматично фотофіксувати факти порушення правил паркування

У Києві на вулиці Басейній, поблизу Бессарабської площі, протягом 60 днів тестуватимуть систему автоматичної фотофіксації фактів порушень правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів.

Відповідно фіксація порушень буде здійснюватися без інспекторів з паркування. Тому важливою особливістю введення цієї системи називають мінімізацію впливу людського фактора. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв, інформує Експерт.

“Проєкт реалізується спільно з компанією Municipality Parking Services. Для його реалізації вже встановлені всі необхідні технічні пристрої – 8 пристроїв для фотофіксації фактів порушення правил зупинки, стоянки та паркування, 6 платіжних терміналів – у кожному по 3 камери, та 12 сенсорних датчиків, які вмонтовані в місця для паркування. Встановлені камери охоплюють весь паркувальний майданчик”, – сказав Густєлєв.

Він розповів, що всі факти порушень правил фіксуватимуться в автоматичному режимі, без додаткового залучення інспекторів з паркування. Камери та сенсорні пристрої фіксуватимуть момент зупинки транспортного засобу і час його знаходження на паркувальному майданчику, номерні знаки автомобіля, та чи не відбувається порушення правил дорожнього руху.

Заступник голови КМДА також зазначив, що на стадії пілотного проєкту плата за паркування транспортного засобу не стягується. У разі успішного проходження тестів таку систему можуть поступово впровадити на інших паркувальних майданчиках міста.

Ольга Степанова

Recent Posts

Юрист пояснив, як відбувається бронювання працівників під час мобілізації

Механізм є досить бюрократичним. Через повномасштабне вторгнення РФ, в Україні оголошена загальна мобілізація та воєнний…

12 години ago

На Київщині рибалка спіймав 30-кілограмового товстолоба

На Київщині рибалка зміг спіймати великого толстолоба на спінінг. Відеокадри вражаючої риб почали з'являтись в соціальних мережах…

12 години ago

Українці будуть плювати в обличчя американцям і європейцям – Арестович

Колишній радник Офісу президента Олексій Арестович заявив, що за пів року в Україні під час…

12 години ago

Водіям на замітку: чи заборонені відеореєстратори для авто під час війни

Наразі використання відеореєстраторів в Україні не заборонене на законодавчому рівні, тож водій може безперешкодно увімкнути…

12 години ago

У Росії помер син голови “Роснафти” Ігоря Сечіна

У Росії помер син голови "Роснефти" Ігоря Сєчіна Іван. Йому було лише 35 років, а публічно…

12 години ago

Стали відомі деталі вбивства льотчика РФ в Іспанії

Російські спецслужби заради помсти могли вбити в Іспанії пілота Максима Кузьмінова , який минулого року перегнав із РФ…

12 години ago