Українцям нагадали, чим загрожує поїздка на авто без посвідчення

Водіям розповіли, чим загрожує їзда без посвідчення водія або без відповідної категорії.Ще не так давно керування будь-яким транспортним засобом без отримання посвідчення водія чи без відповідної категорії передбачало накладення штрафу 425 грн згідно ч.2 ст.126 КУпАП. Такий маленький штраф не дуже лякав водіїв, які не мали прав, але мали бажання їздити на автомобілі. Найчастіше це стосувалося молодь, яка вже навчилася їздити, але ще не отримала водійське посвідчення. Також були ті, хто мав права однієї категорії, а керував транспортними засобами іншої. Про це інформуює Експерт із посиланням на ТВОЯ МАШИНА.

В той же час прийнявши закон №1231-ІХ була посилена відповідальність за керування транспортним засобом без водійського посвідчення, або невідповідної категорії. Тепер в Україні за ці порушення передбачено штраф 3400 грн.

Відповідно до ст.126 КУпАП також були внесені зміни, тепер повторне аналогічне порушення збільшить суму штрафу до 40800 грн, а також позбавлять права керування від 5 до 7 років (ч.5 ст.126 КУпАП).

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии