Українцям спростили процедуру перевірки автомобілів: що змінилося

В Україні спростили перевірку автомобілів завдяки унікальним номерам – VIN-кодам зареєстрованих транспортних засобів у Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.

Про це інформує Експерт з посиланням на Урядовий портал.

Раніше на Єдиному сайті відкритих даних набір відомостей про транспортні засоби та їхніх власників публікувався без VIN-кодів. З 1 липня цього року Міністерством внутрішніх справ було опублікувано набір даних вже з VIN-кодом. Наразі доступною є інформація про авто, зареєстровані з 1 січня поточного року – близько 820 тисяч.

Унікальний номер автомобіля складається із 17 цифр, у комбінації VIN-коду зашифровано відомості про виробника, характеристики авто, рік випуску. У світі використання VIN-коду діє за єдиним стандартом. Завдяки його даним будь-яка машина у світі може бути ідентифікована та отримана базова інформація про неї. Можна перевірити справжність техпаспорту, дізнатися точний термін розмитнення автомобіля, довідатися точну кількість попередніх власників.

«Незабаром популярні сервіси перевірки авто інтегрують інформацію до своїх ресурсів. Цей процес займатиме лічені секунди», – додали у Мінцифри.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии