На українських дорогах запрацюють «розумні» камери: кого будуть штрафувати

Незабаром на українських шляхах запрацюють «розумні» камери, які зможуть визначати не лише порушення швидкісного режиму, а й інші правопорушення.

Про це пише Експерт з посиланням на Mmr.

Як відомо, зараз камери на дорогах фіксують виключно перевищення швидкості. Втім, уже найближчим часом вони навчаться розпізнавати й інші порушення правил дорожнього руху. Так, нові системи, зокрема, розрізнятимуть дорожню розмітку та сигнали світлофора.

В поліції повідомили, що «розумні» камери дозволять визначати порушників, які:

  • проїжджають на червоне світло;
  • люблять їздити смугою громадського транспорту;
  • виїжджають на зустрічну смугу там, де цього робити не можна.

Перші тестові комплекси з новими функціями запрацюють уже навесні 2022 року. Українців закликають долучатися до цього процесу та розвитку системи автофіксації та звертатися з пропозиціями про встановлення камер автоматичної фіксації.

Перші камери на дорогах України запрацювали у червні 2020 року. За даними поліції, станом на 4 листопада 2021 року вже працювало 236 комплексів автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху.

До кінця 2021 року поліція обіцяла довести кількість камер до 270 одиниць. На 2022 рік заплановано запуск ще 210 комплексів, а на 2023 рік — ще 100.

За підрахунками поліції, за рік камери автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху заробили на українських водіях близько 260 млн грн.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии