Українцям дадуть можливість відстежувати всі вільні номерні знаки для авто

З 5 жовтня на сайті Головного сервісного центру МВС запрацював онлайн-сервіс “Наявність номерних знаків”.

Він дозволяє відстежити всі доступні для закріплення номерні знаки у всіх сервісних центрах, повідомляє Експерт з посиланням на пресслужбу ГСЦ МВС.

Тепер громадяни можуть у вільному доступі переглянути абсолютно всі наявні номерні знаки, а не тільки з категорії “платних”, як це було раніше.

Для цього існує два алгоритми. Перший – “наявність в області” – дозволяє дізнатися інформацію про номерні знаки конкретного регіону. Також вказується вартість і перелік сервісних центрів, де вони є в наявності.

Одночасно функція “числова комбінація” допоможе знайти потрібну комбінацію цифр номерного знака серед усіх сервісних центрів і Центрів надання адміністративних послуг.

До того ж перелік наявних номерних знаків оновлюється в режимі реального часу. При цьому зазначений сервіс не дозволяє забронювати номер. Для цього потрібно відвідати сервісний центр МВС.

У березні 2021 року МВС змінило правила видачі номерних знаків на автомобілі. Відтепер сервісні центри МВС видаватимуть номери тільки своєї області незалежно від прописки власника авто.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии