Автомобільний дизайнер розфарбував Porsche 911 у незвичайні кольори (ФОТО)

Цей унікальний екземпляр німецького спорткара був створений у співпраці між автомобільним дизайнером Річем Б. Каліенте і музикантом Ріком Россом. Машина буде продана на аукціоні.

Останнім часом автомобільний світ і світ мистецтва не раз стикалися один з одним. Використання машини як полотно багато хто називає справжнім мистецтвом. Саме з цієї точки зору і можна описати співробітництво між автомобільним дизайнером Річем Б. Каліенте і музикантом Ріком Россом. Розписаний вручну екземпляр Porsche 911 отримав незвичайне калейдоскопічне забарвлення кузова. Про це пише Експерт з посиланням на Mmr.

Цей єдиний у своєму роді Porsche не тільки відрізняється цікавим фарбуванням. Він буде проданий на аукціоні, причому як у вигляді справжнього автомобіля, так і в цифровому вигляді в якості ексклюзивного невзаємозамінного токена (NFT). Ця пакетна угода буде виставлена ​​на аукціон з 4 червня за ціною від 305 911 доларів.

Автомобільний дизайнер розфарбував Porsche 911 у незвичайні кольори (ФОТО)

Porsche 911 є дуже культовим автомобілем – його силует впізнаваний навіть серед не найбільш затятих фанатів бренду.

Робота з фарбування зайняла два тижні і включала часткове розбирання автомобіля перед додаванням фарб на його кузовні панелі. Каліенте вибрав цей метод, натхненний Джексоном Поллоком, в поєднанні з яскравими кольорами, такими як синій Тіффані і яскраво-жовтий, для створення яскравих мотивів, які радують око.

Цей автомобіль буде пропонуватися в цифровій формі. «Для мене дуже важливо мати щось відчутне», – сказав недавно художник. Спеціальний аукціон буде проводитися консалтинговою компанією NFT Slashdot, а заявки будуть прийматися в Ethereum. Стартова ставка в розмірі 305 911 доларів є код міста Майамі і код моделі останнього Porsche. Автомобіль фізичного мистецтва дебютує на біткойн-конференції 2021 року в Майамі з 4 по 5 червня.

Автомобільний дизайнер розфарбував Porsche 911 у незвичайні кольори (ФОТО)

Новости партнеров