В США почалося розслідування відносно першоквітневого жарту автоконцерну Volkswagen

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) почала розслідування відносно німецького автомобілебудівного концерну Volkswagen (VW) після того, як його американський підрозділ оголосив про зміну назви на Voltswagen.

Американський регулятор має намір перевірити, чи вплинуло повідомлення компанії на курс її акцій, повідомив журнал Der Spiegel.  Розслідування перебуває на початковій стадії, Volkswagen співпрацює з регулятором, пише Експерт з посиланням на DW.

Оголошення про зміну назви було оприлюднено 29 березня на сайті американського відділення німецького концерну. Буквально на наступний же день VW назвав його першоквітневим жартом і маркетинговим ходом з метою привернути увагу до електромобілів концерну.

Volkswagen не вперше стає об’єктом уваги американських регуляторів. Так, в результаті ініційованих владою Сполучених Штатів у вересні 2015 року розслідувань VW змушений був визнати, що на кілька мільйонів проданих у світі автомобілів було встановлено програмне забезпечення, яке дозволяло маніпулювати тестами на відповідність дизельних двигунів екологічним стандартам.

«Дізельгейт» викликав масовий відгук продукції VW з ринку США для усунення технічних фальсифікацій. Концерн досяг з владою Сполучених Штатів угоди про багатомільярдні штрафні і компенсаційні виплати в рамках врегулювання скандалу.

Новини партнерів