В Україні не вдасться уникнути штрафу за нерозмитнення “євробляхи”: деталі

«Євробляхерів» будуть штрафувати за нерозмитнення авто. Власникам авто не вдасться уникнути штрафу за нерозмитнення «євробляхи», навіть якщо здати його на запчастини. Якщо зробити це, після 15 листопада 2021 року, коли закінчиться термін на розмитнення, все одно призначать адміністративне стягнення у розмірі 170 тисяч гривень.

Про це пише Експерт з посиланням на сайт «Автопоради».

Штрафу не можна буде уникнути, навіть якщо власник “євробляхи” не особисто ввозив авто, але купляв страховку на машину. Про це повідомляє організація “Авто Євро Сила” на своїй сторінці на Facebook.

“Перше, що потрібно знати, це митний режим. Якщо авто ввозили особисто ви в митному режимі транзит, чи тимчасове ввезення (консульський облік) – здавши “євробляху” на розбірку, ви з 15.11.21 року отримаєте митний штраф 170 тис. грн”, – повідомили в “Авто Євро Сила”.

Навіть якщо не ви ввозили авто, але купували страховку на автомобіль, то інформація зі страхової компанії про вашу експлуатацію автомобіля передана до митних органів. Тому після закінчення строку на розмитнення – 15 листопада 2021 року – митниця може викликати вас для уточнення інформації, для чого ви купували страховку, та може скласти протокол на 170 тис. грн.

Крім того, якщо ви на машині з європейськими номерами мали поліцейські штрафи або були у ДТП, інформацію про вас як особу, яка експлуатувала такий автомобіль, поліція передала на митницю. Тому якщо ви не розмитните автомобіль чи не вивезете до 15 листопада, митниця випише штраф у розмірі 170 тис. грн.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль анонсував спрощене розмитнення автомобілів. В майбутньому це можна буде зробити через додаток Дія.

Новости партнеров