Жінка назвала сина на честь знаменитої свині і відмовляється його змінювати

Усі батьки знають, що вибрати правильне ім’я для дитини може бути дуже складно. Є багато місць, з яких можна черпати натхнення — наприклад, улюблений фільм, покійні родичі або навіть улюблена книга. Одна жінка розповіла, що її сестра, якій подобається роман «Павутиння Шарлотти», вибрала таке погане ім’я для свого сина, що їй потрібно його змінити.Жінка, чию історію розповідає Mirror, зазначила, що вони з сестрою навіть посварилися через це.

Вона пояснила: “Моя сестра вагітна близнюками, і це чудово! …Вчора вона оголосила імена, які використовуватиме, і тут все змінилося. Першу дитину вона назве Олівер Лі. Це пристойне ім’я, чи не так? Другу дитину назвуть… .Вілбур Фелікс. Як порося з павутиння Шарлотти. Коли вона сказала мені, підтримала ім’я №1, але коли вона запитала мене про №2, я була чесною. Я не думаю, що це гарне ім’я”.

Вона також додала, що через таке ім’я з дитини можуть знущатися в школі, особливо якщо він буде  трохи пухкеньким.

Водночас її сестра сказала, що вона дурна і що це дуже гарне ім’я. А також що з дитини точно не будуть знущатися, тому що сьогодні багато дітей навіть не знають, що таке “Павутина Шарлотти”.

Коментарі користувачів під статею роздідлилися. Деякі люди вважають, що сестра жінки має рацію, діти навряд чи знатимуть цю книгу.водночас інші зазначають, що Вілбур – не дуже поширене ім’я, а “книги, фільми та телевізійні посилання для імені можна знайти за один-два пошуки в Інтернеті. Все, що потрібно зробити одній дитині, — це зв’язати Вілбура зі свинею, і почнеться кібер-залякування”.

Хто такий Вілбур

Вілбур – герой дитячого фентезійного роману “Павутиння Шарлотти”, поросятко, якого врятувала від загибелі дівчинка по імені Ферн. Порося потрапляє на Скотний двір, де інші тварини дають йому зрозуміти, що проживе він недовго. Однак павучиха Шарлотта починає вплітати в павутину слова, які мають переконати фермера в тому, що порося заслужило на життя.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии