Путін знову зганьбився: заявив, що до УРСР України не існувало

Російський диктатор Володимир Путін нещодавно розіграв чергове псевдоісторичне шоу і вкотре зганьбився своїми знаннями з історіїЦе сталося під час зустрічі з головою Конституційного суду Валерієм Зорькіним. Той приніс мапу XXVII століття, де Україна не позначена як окрема держава.

Про це пише російське видання Мeduza.

Очільник Конституційного суду показав Путіну мапу, яку створили за часів короля Людовіка XIV і заявив, що на ній немає України.

У відповідь на це російський керманич вкотре продемонстрував свої “знання” з історії України. 

“Ці землі просто входили до складу Речі Посполитої, а потім попросилися до складу Московського царства. От і все. І опинилися у складі Московського царства. А вже потім, після Жовтневої революції, почали утворюватися всілякі квазідержавні утворення, а радянська влада створила Радянську Україну”, — поділився Путін.

Тим часом, будь-яка людина без серйозних проблем із зором, може переглянути карту і побачити там великий напис “Vkraine ou Pays des Cosaques” (Україна, земля козаків) прямо по центру більшої частини історичних українських земель. При цьому Крим та ще частина південного сходу України на тій карті належать аж ніяк не до московського князівства, а до кримських татар.

Крім того, мала батьківщина Путіна – Петербург – на карті позначена як Інгрия та належить Швеції.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии