Королівський пінгвін сер Нільс Олаф III з Норвегії став генерал-майором

Королівському пінгвіну і талісману норвезької гвардії серу Нільсу Олафу III присвоїли звання генерал-майора Королівської гвардії Норвегії. Про це йдеться на сайті Королівського Единбурзького параду військових оркестрів.  

У церемонії взяли участь понад 160 одягнених у форму солдатів гвардії Його Величності короля Норвегії. Усі вони стояли струнко, поки два співробітники зоопарку прикріплювали пінгвіну значок до крила. 

Старший сержант з оркестру Його Величності короля Норвегії Фредерік Грессет розповів, що пінгвіна підвищили за хорошу поведінку, а також за те, що він “подавав гарний приклад іншим пінгвінам з Единбурзького зоопарку”.

У 2008 році Нільса Олафа III посвятили в лицарі. Він став першим пінгвіном, який отримав високе армійське звання. На честь цієї події в зоопарку встановили бронзову статую пінгвіна. У 2016 році він став бригадним генералом.  

Що ще відомо

Пінгвін вважається талісманом норвезької гвардії з 1913 року. Тоді норвежець Едвард Сальвесен подарував його Единбурзькому зоопарку. Відтоді у гвардійців країни склалася традиція відвідувати пінгвіна перед участю в Единбурзькому параді. 

У 1972 році лейтенант Нільс Егелен зробив так, щоб учасники параду “усиновили” пінгвіна. Гвардійці так і зробили, назвавши птаха Нільс Олаф на честь лейтенанта і короля Норвегії Олафа V. Відтоді родичі пінгвіна успадковують його титули.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии