Курйоз: ведуча новин оголосила про смерть видатного поета Шекспіра після вакцинації (ВІДЕО)

Телеведуча Ноель Новілло припустилася помилки в ефірі одного з аргентинських каналів. Вона переплутала англійського поета та драматурга Вільяма Шекспіра з 81-річним британцем з таким самим ім’ям та прізвищем. Тож жінка оголосила, що письменник 16 століття помер у травні цього року.

Смерть Вільяма Шекспіра, якого ведуча переплутала з його видатним тезкою, набула широкого розголосу у ЗМІ. Він був першим чоловіком у світі, якого вакцинували проти COVID-19. Проте, лікарі переконані, що його смерть не пов’язана ні з вакциною, ні з коронавірусом – чоловіка спіткав інсульт. Про це пише Експерт з посиланням на 24 канал.

Оголошуючи новину, Ноель Новілло сказала, що звістка про смерть Вільяма Шекспіра, зважаючи на його велич, приголомшила всіх. Після цих слів у ефірі показали кадри, на яких чоловіка вакцинують.

“Як відомо, це – один із найбільш знакових англомовних письменників. Він був першою людиною, якій зробили щеплення від коронавірусу. Вільям Шекспір помер у Великій Британії у 81-річному віці”, – повідомила ведуча.

Зауважимо, що англійський поет і драматург Вільям Щекспір помер у 1616 році, а його тезка – 25 травня 2021 року.

Після того як відеоролик розповсюдився соціальними мережами, Новілло вибачилася перед глядачами та пояснила, що припустилася помилки через відсутність пунктуації. “Я погано висловилася. Я пропустила крапку, кому, дужки. Я хотіла пояснити щось, що було дуже незрозумілим, і, звичайно ж, люди неправильно зрозуміли”, – сказала вона.

Проте, цим поясненням користувачів мережі вже не можна було зупинити. Тисячі людей обговорювали цей курйоз та жартували з новини:

  • “Їх розділяли всього кілька років”;
  • “Давайте не будемо оплакувати Вільяма Шекспіра. Він жив своїм життям і століттями насолоджувався любов’ю людей”;
  • “Така метушня з приводу смерті Шекспіра, але вони не згадали, що він був у такому поганому стані, що не творив століттями. Переоцінено”.

Новости партнеров