Навіть не зрозумів, про що йдеться. Путін зганьбився, намагаючись прикинутися “IT-фахівцем”. ВІДЕО

У соцмережах з’явилося кумедне відео з безглуздою спробою російського диктатора Володимира Путіна прикинутися “IT-фахівцем”.

Оприлюднені кадри було знято під час його зустрічі з представниками сфери безпілотних авіаційних систем, інформує UAINFO.org
Коли мова зайшла про мережеві протоколи передачі даних, глава кремлівського режиму, який, за власним зізнанням, не користується ні мобільним зв’язком, ні інтернетом, а всю важливу інформацію отримує у паперових папках, явно “поплив”.
Щосили намагаючись вдати, ніби він розуміє, про що взагалі йдеться, Путін почав щось марудити, проте нічого адекватного видати так і не зміг.
У свою чергу співрозмовник, не усвідомлюючи безперспективність своїх зусиль, не залишав спроб розжовувати суть проблеми.
«Вся система, яка сьогодні сформована, вона працює на американському стику мережевих протоколів. Тому ми інформаційно залежні постійно», — пояснив він «вождю», чим викликав його явне роздратування.
Коли ж настав час підбити якийсь підсумок, Путін навіть не зміг чітко пояснити, чи зрозумів він хоч щось із того, про що йшлося.
«Колеги зараз говорили про ті труднощі, які заважають йти вперед. Вони зрозумілі. Незрозуміло… Так, до речі, і зрозуміло. Хотів сказати „незрозуміло як їх долати“. Але це зрозуміло. Потрібне лише загальне розуміння того, що подолання — це вкрай важливе для розвитку цієї галузі», — резюмував він наприкінці зустрічі.

Путину объяснили как работает Интернет, и он всё понял

При цьому у користувачів соцмереж «глибокі пізнання» Путіна в IT-технологіях викликали лише шквал глузувань.


Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии