У 1986 році відбулась наймасштабніша техногенна катастрофа, якої до цього часу не бачив світ. Після вибуху четвертого реактору ЧАЕС, територія у більше, ніж 200 тисяч кілометрів була забруднена радіоактивними відходами.
Про це пише Експерт з посиланням на 0462.ua.
Спеціалісти прогнозували, що ця територія буде непридатна для життя більш як 20 000 років. Проте через 30 років дослідження показали, що там водиться велика кількість різноманітних тварин, у тому числі й тих, які були під загрозою вимирання як в Україні, так і в Європі.
Які ж тварини проживають там у 2022 році та що це означає для природи України загалом, можна дізнатись у відео на каналі чернігівських хлопців “Про Україну!”:
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…