У 1986 році відбулась наймасштабніша техногенна катастрофа, якої до цього часу не бачив світ. Після вибуху четвертого реактору ЧАЕС, територія у більше, ніж 200 тисяч кілометрів була забруднена радіоактивними відходами.
Про це пише Експерт з посиланням на 0462.ua.
Спеціалісти прогнозували, що ця територія буде непридатна для життя більш як 20 000 років. Проте через 30 років дослідження показали, що там водиться велика кількість різноманітних тварин, у тому числі й тих, які були під загрозою вимирання як в Україні, так і в Європі.
Які ж тварини проживають там у 2022 році та що це означає для природи України загалом, можна дізнатись у відео на каналі чернігівських хлопців “Про Україну!”:
Зміни у правилах бронювання з 1 грудня значно зміняться, тому отримати броню буде не так все й…
Удар міжконтинентальною ракетою по Дніпру був спробою Росії послати Україні та Заходу максимально потужний сигнал. Однак…
В Києві масштабують проєкт підготовки до зими в умовах нестачі електроенергії — встановлюють сонячні панелі…
Золотий зливок із рекордною вагою 300 кілограмів був виготовлений у ОАЕ. Його внесли до Книги рекордів…
Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що у разі протестів на президентських виборах взимку 2025 року в…
У США дослідили офіційну урядову статистику смертності в аваріях і дійшли несподіваних результатів. Виявляється, фатальних…