У Києві на честь Героїв Небесної сотні розквітли 100 тисяч тюльпанів (ФОТО)

На Михайлівській площі та Майдані Незалежності розквітли 100 тисяч тюльпанів, подарованих Почесним Консульством України в Амстердамі у знак пам’яті подвигу Героїв Революції Гідності та з нагоди 30-річчя Незалежності України, що відзначатимуть цього року.

Генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король на своїй сторінці у ФБ поділився світлинами тюльпанів, які висадили у столиці ще в листопаді. Про це інформує Експерт.

«Той випадок, коли ні фото, ні відео не передадуть усю красу. Треба бачити…», — додав він під фото.

У Києві на честь Героїв Небесної сотні розквітли 100 тисяч тюльпанів (ФОТО)

Генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король.

Нагадаємо, що ініціатор і меценат проєкту — Почесний консул України в Нідерландах Еміль Бернар де Севрен Жакет. А міжнародні авіалінії України забезпечили транспортування цибулин тюльпанів із Нідерландів до України.

Почесний консул пояснив, що він захоплюється мужністю українського народу під час Революції Гідності. І 100 тисяч тюльпанів символізують повагу нідерландців до героїв та героїнь Небесної сотні.

У Києві на честь Героїв Небесної сотні розквітли 100 тисяч тюльпанів (ФОТО)

У Києві на честь Героїв Небесної сотні розквітли 100 тисяч тюльпанів (ФОТО)У Києві на честь Героїв Небесної сотні розквітли 100 тисяч тюльпанів (ФОТО)У Києві на честь Героїв Небесної сотні розквітли 100 тисяч тюльпанів (ФОТО)У Києві на честь Героїв Небесної сотні розквітли 100 тисяч тюльпанів (ФОТО)У Києві на честь Героїв Небесної сотні розквітли 100 тисяч тюльпанів (ФОТО)

Новости партнеров