Брат принцеси Діани опублікував її невідомий знімок

Молодший брат принцеси Діани поділився черговим рідкісним знімком в твітері.

Леді Ді в юності — геть не та загартована жінка, якою вона стала нещасливому шлюбі з принцом Чарльзом. В 19 років, коли було зроблене фото, вона лише вчилася, як жити під пильним поглядом публіки. Про це пише Експерт з посиланням на lux.fm.

«Це був кінець 1980 року, мені було 16, і моя сестра забирала мене з Ітонського коледжу на обід в паб The Hind’s Head. За нею стежили 12 автомобілів і 1 мотоцикл бульварних журналістів. Чесно кажучи, цього достатньо, щоб будь-який підліток мав такий самий зарозумілий вигляд, як Морріссі», – написав Чарльз Спенсер, маючи на увазі лідера гурту The Smiths.

Діана і Чарльз дуже юні на цій фотографії. Підписники містера Спенсера відреагували на фото і історію, що стоїть за нею. «Трохи емоційно дивився на це, — зізнався один з них, в той час як другий написав: «Мабуть, це було тривожно, але ви обидва маєте крутий вигляд». Деякі підписники подякували Спенсеру за такий ретрознімок.

У 1977 році майбутня принцеса якраз познайомилась зі своїм майбутнім чоловіком принцом Чарльзом. Син Єлизавети ІІ до цього зустрічався із сестрою Діани — Сарою. Майбутнє подружжя мало й велику різницю у віці: 16 та 30 років відповідно. Тож і не дивно, що за нею стежили фотографи та преса.

Новости партнеров