Від початку року Україна експортувала алкоголю на понад 8 мільйонів доларів США, що на третину більше, ніж минулого року

За 8 місяців 2021-го Україна експортувала алкогольних напоїв на 8,3 мільйона доларів США. Такі дані опублікувала Державна служба статистики України. Це на 27,7% більше, ніж минулорічний показник — у 2020 році Україна за 8 місяців експортувала алкогольних напоїв на суму 6,5 мільйонів доларів США.

Про це повідомляють Економічні новини

Серед найбільших імпортерів українського алкоголю 2021 року: Болгарія — 2,1 млн доларів США, Румунія — 1,5 млн доларів, Білорусь — 0,7 млн доларів, Ізраїль — 0,48 млн і Казахстан — 0,42 млн доларів. 

Загалом, Україна постачає велику кількість алкоголю в країни колишнього СРСР. За словами вітчизняних виробників, цьому сприяє спільна історія, ментальність населення та подекуди відсутність мовних бар’єрів. Одним з найпопулярніших напоїв для експорту зараз є горілка. 

“Nemiroff постачає продукцію в близько 80 країн світу. Наш обсяг – до 40% загального експорту всієї горілки з України, тобто майже кожна друга пляшка. Попри пандемію, минулого року ми вийшли на 10 нових ринків, а загальний приріст склав 18%, в тому числі за рахунок експорту.” — коментує генеральний директор компанії Nemiroff Юрій Сорочинський.

За даними IWSR — провідного ресурсу по аналізу світового ринку алкогольних напоїв, вже з наступного року очікується поступове відновлення експорту в індустрії. Аналітики очікують, що показники 2022-го будуть близькими до тих, що були у 2019-му. 

В той же час, українські виробники кажуть, що держава не підтримує бренди на зовнішніх ринках. Тому вітчизняним експортерам доводиться боротися за місце на полицях. Нині, щоб бути в рейтингу кращих потрібно розуміти правила гри на кожному з ринків, бути готовим до довготермінових інвестицій у бренд та канали продажів для отримання результатів у майбутньому та використовувати ефективні маркетингові інструменти.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии