Мінцифри видадуть своїм співробітникам зарплату у віртуальній гривні

Зарплату в е-гривні співробітникам Мінцифри видадуть вже цього року.

Заробітна плата співробітникам Міністерства цифрової трансформації в е-гривні буде виплачена вже у 2021 році. Пілотний проект реалізують Мінцифри та Національний банк України (НБУ). Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву директора Департаменту стратегії і розвитку НБУ Арсена Макарчука під час круглого столу, який транслювався в Youtube, інформує Експерт.

“Є чітке бажання в якості пілотного проекту вже цього року виплатити зарплати працівникам Мінцифри в е-гривні”, – сказав він. При цьому він зазначив, що це пілотний проект. “Фактично є обмежена можливість використання цього інструменту”, – додав Макарчук.

Макарчук також повідомив, що повноцінний запуск е-гривні очікується не раніше, ніж наприкінці 2022 року. Нагадаємо, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив, що співробітники Мінцифри першими в Україні почнуть отримувати зарплату у віртуальній гривні.

Зазначимо, голова Національного банку України (НБУ) Кирило Шевченко привітав прийняття Верховною радою закону “Про віртуальні активи”. Однак він нагадав, що єдиним законним засобом платежу залишається гривня.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии