Світовий банк виділить Україні 300 мільйонів євро: на що підуть кошти

Світовий банк виділить Україні 300 мільйонів євро на підвищення енергоефективності.

Світовий банк виділить Україні 300 мільйонів євро на підвищення енергоефективності. Про це після зустрічі з регіональним директором Світового банку Арупом Банерджі повідомила перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки Юлія на своїй сторінці у Facebook. Про це інформує Експерт.

“Уже 17 грудня Рада директорів Світового банку розглядатиме надання Україні 300 млн євро в рамках другого траншу за проєктом “Друга позика на політику розвитку у сфері економічного відновлення”. Ці кошти будуть спрямовані насамперед на фінансування президентського проєкту “Енергетична незалежність”, – написала Свириденко.

За словами міністра, програма термомодернізації житла має зменшити енергоспоживання та витрати на енергоносії. “Учасники програми зможуть знизити споживання енергії та рівень комунальних платежів на 60%. Уже у 2022 році ми плануємо охопити до 5 тис. багатоквартирних будинків по всій країні”, – відзначила вона.

Міністр повідомила, що зараз вони спільно готують системний документ про напрями співпраці. “Мова йде про Стратегію партнерства на 2022 – 2026 роки. У фокусі – економічний розвиток України, макрофінансова стійкість, впровадження електронного урядування та цифровізації, розширення експортних ринків та посилання конкурентоспроможності українських “зелених” технологій”, – йдеться у повідомленні.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии