В Україні успішно випробували ракетний комплекс “Нептун”: вражає ціль на відстані 300 км

В Україні відбулися успішні випробування протикорабельного ракетного комплексу «Нептун». Система може вражати противника на відстані понад 300 кілометрів, проте може бути використана виключно для оборонних цілей.

На сьогоднішній день на озброєнні стоїть лише одна така установка, проте вже за кілька місяців цілий дивізіон “Нептунів” стане на захист української території. Про це пише Експерт з посиланням на ТСН.

Журналіст Андрій Цаплієнко у Facebook наголосив, що “Нептун” – це виключно українська розробка. До того ж під час випробування ракетного комплексу його характеристики навіть перевершили очікування.

“По-перше, це красиво. Комплекс крилатих ракет “Нептун”, панове. Чистокровна українська технологія. Випробування навіть перевершили очікування. Бере ціль майже в 300 км. Переконливо виглядає, чи не так?” – написав журналіст.

Унікальність “Нептуна” полягає в тому, що ракета може підлітати до кораблів супротивника за лічені метри над поверхнею води, що робить її практично непомітною.

“Протикорабельний ракетний комплекс “Нептун” вже служить у складі берегової охорони військово-морських сил. Розумна ракета може підлітати до кораблів супротивника буквально за кілька метрів над поверхнею води. Вони її просто не помітять. І хоч би що там говорила російська пропаганда, це виключно оборонна зброя”, – йдеться у сюжеті.

В Україні успішно випробували ракетний комплекс “Нептун”: вражає ціль на відстані 300 км

Україна готова захищати берегову лінію за допомогою комплексу “Нептун”

Джерело: facebook

Раніше стало відомо, що перші випробування ракетного комплексу “Нептун” провели в березні 2021 року. Тоді було продемонстровано запуски та політ крилатих ракет, призначених для поразки ворожих кораблів.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии