Незважаючи на бойові дії, керівництво Аurum Group здійснює всі можливі заходи для продовження роботи підприємств та збереження робочих місць

Через повномасштабне вторгнення росії в Україну значна частина бізнесу багатопрофільної промислово-інвестиційної групи Аurum суттєво постраждала під час бойових дій та досі знаходиться під окупацією.

За попередніми оцінками всередині компанії, промислово-інвестиційна група Аurum Group втратила понад 40% бізнесу

«Наразі п’ять промислових підприємств в м. Рубіжному Луганської області значно зруйновані та знаходяться під окупацією, під окупацією перебувають і два підприємства аграрного сектору у Запорізькій та Харківській областях.», – повідомив генеральний директор Аurum Group Андрій Жарій.

За словами Андрія Жарія, підприємства Аurum Group, що знаходяться на підконтрольній Україні території, фактично не припиняли працювати або ж поновили роботу, як тільки з’явилася така можливість, продовжують підтримувати співробітників, сплачувати податки та допомагати ЗСУ:

«З перших днів війни підприємства групи включились в допомогу місцевим військовим адміністраціям, надавали допомогу пальним, будматеріалами, виготовляли протитанкові їжаки, допомагали в облаштуванні блок-постів, виділяли приміщення для тимчасового проживання біженців та співробітників. Завдяки бездоганному адмініструванню та допомозі партнерів продовжуємо працювати, виплачувати заробітну плату без затримки, сплачувати податки, та навіть освоювати нові напрямки діяльності».

Довідка: Аurum Group – українська багатопрофільна промислово-інвестиційна група.

Ключові напрямки діяльності: вагонобудівництво, ремонт рухомого складу, залізничні вантажні перевезення, промислове насособудування, хімічна промисловість, нерухомість та сільське господарство.

Підприємства Групи розташовані в Дніпропетровській, Кіровоградській, Сумській, Запорізькій, Харківській, Луганській, Івано-Франківській областях та м. Києві.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии