«Миколаївобленерго» в якості гумдопомоги отримало обладнання та матеріали – Олексій Кулеба

169,7 тон трансформаторів, генераторів, автоматичних вимикачів, трансформаторної оливи, кабелю, інструментів та спецодягу було на протязі останнього місяця доправлено до АТ «Миколаївобленерго». Ця інформація була озвучена на робочій нараді в «Миколаївобленерго» в  минулу неділю. Заступник керівника офісу Президента Олексій Кулеба, коментуючи міжнародну допомогу Миколаївщині в ході он-лайн включення до наради, зазначив, що енергетична інфраструктура регіону, як і сусідньої Херсонщини, найбільш постраждали під час агресії рф. «Майже 9 місяців щоденних обстрілів з «Градів», постійні ракетні атаки, вщент зруйнували електромережі регіону.

А в звільнених в листопаді минулого року окупованих громадах від електрообладнання та ліній електропередач майже нічого не лишилося. Ми розуміємо, що громада й регіон самостійно з такими обсягами не можуть упоратися. Тому тут потрібна як чітка координація всіх гілок влади, так і підтримка міжнародних партнерів», – зазначив Олексій Кулеба».

Більша частина обладнання була зібрана зусиллями Міністерства енергетики України. Серед країн-донорів, які передали гуманітарну допомогу миколаївським енергетикам, -Литва, Німеччина, Швеція, Франція та Азербайджан, за що Миколаївщина їм дуже вдячна», — зазначив  Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

Значна частина енергетичного гуманітарного вантажу була надана українським Благодійним фондом «Help for Ukraine». Як повідомив віце-президент  Благодійного фонду Вілен Фаталов, зібрати таку кількість вкрай необхідного обладнання вдалося за допомогою партнерів у Німеччині —  Петри Шуле Ритер і Вадима Денисенко з БФ «Stand with Ukraine», а також  Пітера Хоффмана і Харальд Бургиньон з машинобудівного заводу AllgäuNetz. Вілен Фаталов підкреслив, організація логістики була здійснена за сприяння амбасадора БФ «Help for Ukraine» Євгена Кошового. 

«69 силових трансформаторів та трансформаторів напруги,  майже 9 кілометрів кабелю, близько 30 мобільних генераторів,  десятки кабельних муфт, сотня одиниць ручного інструменту, спец обладнання для ремонту ЛЕП, більше 60 кубометрів трансформаторної олії, сотні комплектів  різноманітного спецодягу – все це, безумовно, зробить можливим проведення ефективних робіт з відновлення постраждалих електромереж, і ми дуже вдячні і міжнародним донорам, і Міністерству енергетики України, і  фонду «Help for Ukraine», і Олексію Кулебі за організацію та координацію в наданні допомоги», — подякував В.о. Генерального директора «Миколаївобленерго» Вадим Данилків.

За словами очільника підприємства за час від початку агресії рф, підприємству було нанесено збитків на понад 1 млрд. грн. 

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии