Ще одна країна офіційно визнала українське посвідчення водія

Географія сервісних центрів Міністерства внутрішніх справ розширюється і вже найближчим часом національне посвідчення водія можна буде обміняти в одній із найпопулярніших країн серед українців – Туреччині.Про це повідомляє пресслужба Головного сервісного центру МВС, пише Експерт з посиланням на Апостроф.

«В Регіональному сервісному центрі МВС в Житомирській області підписали Узгоджене рішення про співпрацю Головного сервісного центру МВС з ДП «Документ», який входить до сфери управління Державної міграційної служби України», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що рішення було підписано гендиректором ДП «Документ» Володимиром Швачко і т. в. о. начальника Регіонального сервісного центру МВС в Житомирській області Володимиром Грибом.

Послуга обміну посвідчення надаватиметься:

у разі зміни анкетних даних водія (коли особа змінила прізвище, ім’я, по батькові чи стать);коли закінчився термін дії (актуально переважно для посвідчень водія, виданих вперше, оскільки їх термін дії — 2 роки);у разі пошкодження посвідчення водія (зіпсоване, записи не читаються).Окрім цього, 10 січня 2023 року набула чинності Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про взаємне визнання та обмін національних посвідчень водія. Це дає можливість громадянам України, які переїхали на тимчасове або постійне проживання до Туреччини обміняти своє українське посвідчення водія на турецьке без складання теоретичних і практичних іспитів. Так само і громадяни Туреччини, які тимчасово або постійно проживають в Україні та мають турецьке посвідчення водія, можуть обміняти його без складання іспитів у сервісному центрі МВС.

Варто нагадати, що наразі за межами України обміняти національне посвідчення водія можна у 4 локаціях у Польщі:

Варшава, 02-222, Aleji Jerozolimskie, 179 (ТРЦ «Blue City», 2 поверх);Гданськ, 80-309, Aleja Grunwaldzka 415;Краків,31-154, Pawia, 5 (ТЦ «Galeria Krakowska»);Вроцлав, 54-118, Aleja Śląska (Tarczyński Arena).

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии