В Україні планують обмежити строк дії водійських посвідчень

Уряд хоче обмежити строк дії водійських посвідчень. Документом пропонується запровадити єдине типове посвідчення водія, що «відповідає європейським вимогам». Про це інформує Експерт з посиланням на Главком.

Уряд схвалив законопроєкт «Про внесення змін до Закону України «Про дорожній рух» щодо імплементації законодавства», яким пропонується суттєво скоротити строк дії водійських посвідчень. Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Документом пропонується запровадити єдине типове посвідчення водія, що «відповідає європейським вимогам». Також передбачено посилення дії принципу поступового доступу до керування транспортними засобами відповідних категорій; встановлення строку дії посвідчень водія від 5 до 10 років залежно від категорій транспортних засобів; визначення основних вимог для допущення осіб до керування транспортними засобами тощо.

Наразі посвідчення водія, видане особі вперше, дійсне протягом двох років з дня його видачі з обмеженим правом керування транспортним засобом. Постійне посвідчення водія відповідної категорії дійсне протягом 30 років з дати його видачі.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии