Окупанти внаслідок наступу ЗСУ відрізані від постачання з Кримом — голова ОВА

Глава ОВА сказав, що удари ЗСУ вивели з експлуатації всі мости через Дніпро в Херсонській області — йдеться про Антонівський автомобільний та залізничний мости, а також переправу через ГЕС у Новій Каховці.Російська армія на правобережжі Херсонської області виявилася відрізаною від постачання з тимчасово окупованих Кримом через удари Збройних Сил України по мостах через Дніпро. Про це повідомив голова Херсонської обласної військової адміністрації Ярослав Янушевич, пише Експерт

За його словами, на сьогоднішній день можна оперувати лише офіційною інформацією від військового командування.

«ОК «Південь» повідомило про початок наступу за багатьма напрямками на півдні України. Тому ми маємо зберігати спокій і не заважати нашим військовим, інформації багато, але зараз важливо зберігати інформаційну тишу, щоб не нашкодити армії «, – заявив Янушевич.

Він зазначив, що може підтвердити прицільні удари ЗСУ по опорних пунктах, скупченнях живої сили, озброєнь та техніки росіян у низці районів Херсонської області.

Глава ОВА сказав, що удари ЗСУ вивели з експлуатації всі мости через Дніпро в Херсонській області — йдеться про Антонівський автомобільний та залізничний мости, а також переправу через ГЕС у Новій Каховці.

«Тепер є лише пішохідне сполучення. Російська армія виявилася відрізаною від постачання з територією Криму та лівобережною частиною області», – резюмував чиновник.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии