Російські окупанти посилили фільтрацію у Херсонській області

Перед запланованими «референдумами» планується кілька пропагандистських заходів. Зокрема, Херсонську область відвідають депутати Держдуми РФ і посадові особи високого рівня.

Російські окупанти посилюють фільтраційні процедури в окупованих населених пунктах Херсонської області. Це пов’язано із запланованими візитами чиновників РФ.

Про це пише Експерт з посиланням на повідомлення першого заступника голови Херсонської облради Юрія Соболевського в Telegram.

За його словами, перед запланованими «референдумами» планується кілька пропагандистських заходів. Зокрема, Херсонську область відвідають депутати Держдуми РФ і посадові особи високого рівня.

«Для наших людей ця підготовка до шоу (псевдореферендуму — ред.), на жаль, обернеться черговим посиленням фільтраційних процедур і терору. Херсон окупанти «переривають» грунтовно — гаражі, підвали, горища, промислові та комунальні об’єкти», — розповів Соболевський.

Він закликав жителів окупованих районів Херсонської області триматися від окупантів подалі, оскільки їм «необхідно закривати місячні та календарні планові показники по викритим екстремістам, диверсантам і партизанам».

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии