Ексглава ЦРУ розповів, чим закінчиться війна для України

Україна здатна повернути території, захоплені росією за час повномасштабного вторгнення, яке розпочалося у лютому 2022 року, інформує Експерт

Такою думкою поділився колишній голова Центрального розвідувального управління (ЦРУ) генерал Девід Петреус, передає bild. Колишній головнокомандувач американськими військами в Іраку та Афганістані вважає такий сценарій дедалі ймовірнішим.

«Здається дедалі ймовірнішим, що українські сили зможуть відвоювати більшу частину, якщо не всю територію, захоплену російськими військами за останні місяці. Якщо НАТО і західні країни продовжать надавати ресурси в нинішньому темпі, я думаю, українські сили зможуть зупинити подальший наступ рф й розпочати відвойовувати території, захоплені росіянами з 24 лютого», — сказав генерал.

Крім того, Петреус вважає «дуже малоймовірним», що росія досягне військового успіху. Він зазначив, що такий сценарій був би катастрофічним для європейської безпеки. Тому Девід закликає країни НАТО і союзників «робити необхідні кроки, щоб рф не змогла досягти успіху». Також його вразило зростання професіоналізму у ЗСУ.

«Я надзвичайно вражений не лише чистою рішучістю та серцем українських сил безпеки та народу, але і їх надзвичайною винахідливістю, творчістю, майстерністю та рівнем професійної компетентності, що постійно зростає», — додав генерал.

 

 

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии