У Великобританії українські військові вчаться керувати РСЗВ

Під час навчань українські війська завантажують снаряди у систему і ведуть вогонь зі 105-мм гармат.Українські військовослужбовці проходять військову підготовку у Британії, тренуючись керувати реактивними системами залпового вогню (РСЗВ). Про це інформує Експерт з посиланням на Reuters.

Під час навчань українські військові завантажують снаряди у систему і ведуть вогонь зі 105-мм гармат. Навчання є частиною широкомасштабного пакету міжнародної підтримки. «Це примножує силу», — сказав капітан Королівської артилерії Джеймс Оліфант, який також бере участь у навчаннях.

Британські військові високо оцінили професійний рівень українських колег. «Тепер вони знаходяться в такому положенні, коли командир батареї сам тренує свої війська за своєю власною доктриною і тактикою», — зазначив Джеймс Оліфант.

Раніше повідомлялось, що під час візиту до Києва прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон оголосив про окрему навчальну операцію для українських сил. Планується, що у програмі будуть приймати участь по 10 000 солдат кожні 120 днів.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии