В Україні можуть почати конфісковувати авто

В Україні у водіїв хочуть конфісковувати авто за популярне порушення.В Україні у п’яних водіїв хочуть конфісковувати автівки. Відповідний законопроєкт щодо посилення відповідальності за керування транспортними засобами у стані сп’яніння в умовах воєнного стану зареєстрували у Верховній Раді, інформує Експерт з посиланням на MMR.

Як стало відомо MMR, парламентарі хочуть доповнити статтю 130 КУпАП та передбачити, що в умовах воєнного стану керування транспортним засобом особою в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння, окрім штрафу, тягне за собою конфіскацію транспортного засобу.

Конфіскувати при цьому зможуть лише той транспортний засіб, який є у приватній власності порушника. Після цього конфісковані машини будуть передавати на потреби таких структур, як ЗСУ, МВС або ДСНС. Зазначимо, що конфіскація авто і його вилучення це різні поняття. Так, вилучення здійснюється винятково на оплатній основі та за рішенням військового командування. Нагадаємо, українська митниця заблокувала сотні автомобілів в одеських портах.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии