Назвали простий спосіб, як знизити ризик діабету

​Недавнє дослідження, проведене в Університеті Ліверпуля, виявило, що є простий спосіб зниження ризику розвитку діабету 2 типу.Вчені встановили, що регулярна фізична активність протягом 30 хвилин на день може допомогти у попередженні захворювання на цукровий діабет, пишуть Економічні Новини.
У дослідженні брали участь понад 1 000 осіб, які мали підвищений ризик розвитку діабету. Учасників розділили на дві групи: одній порадили займатись фізичною активністю щодня протягом 30 хвилин, іншій – не змінювати свої звички.
Після 6 років дослідження було виявлено, що ті, хто займалися фізичною активністю, мали значно менший ризик розвитку діабету, ніж ті, хто не змінював свої звички. Крім того, було встановлено, що ефект від фізичної активності стійкий і зберігається протягом довгого періоду часу.
Таким чином, вчені дійшли висновку, що щоденна фізична активність протягом 30 хвилин може бути ефективним засобом зниження ризику розвитку діабету 2 типу. Це дуже важливо, оскільки цукровий діабет є серйозним захворюванням, яке може призвести до ряду ускладнень і навіть смерті.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии