Купили генератор — готуйтеся до штрафу: українців приголомшили перед блекаутами

Власники генераторів, повинні стежити за обсягами пального, інакше їм загрожують серйозні штрафи. Про це повідомляє пресслужба Державної податкової служби у Дніпропетровській області.

Законом №2836-IX від 13 грудня 2022 року встановлено норми використання пального для генераторів. Під час воєнного стану та протягом 30 днів після його скасування, фізичні особи-підприємці та юридичні особи, які зберігають до 2 тисяч літрів пального на одному об’єкті, можуть обійтися без спеціальних дозвільних документів.

Однак, якщо обсяг пального перевищує 2 тисячі літрів, необхідно подати декларацію про виробничу діяльність до перевірчого органу, вказавши таку інформацію:

Організаційно-правову форму (для юридичних);Повне та скорочене найменування організаціїІдентифікаційний код згідно з ЄДРПОУ;Місцеперебування;Контактний номер телефону;Адреса електронної пошти;Прізвище, ім’я, по батькові керівника юридичної особи або її уповноваженого представника;Загальну місткість резервуарів для зберігання пального;Фактичне місцеперебування резервуарів.Право на зберігання понад 2 тисячі літрів пального на одному об’єкті набувається відразу після подання декларації. Щоб бути виключеним зі списку осіб, які потребують ліцензії, підприємці та юридичні особи повинні звернутися до Державної податкової служби для внесення їх до спеціального електронного реєстру.

У разі виявлення перевірчим органом зберігання пального у значних обсягах без відповідного дозволу особа може бути оштрафована у розмірі 500 тисяч гривень.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии