В ООН назвали кількість біженців з України, зареєстрованих у Європі

З 24 лютого Європа відкрила свої кордони для українців, які масово виїжджали та продовжують виїжджати з України в пошуках порятунку від війниЗ 24 лютого Європа відкрила свої кордони для українців, які масово виїжджали та продовжують виїжджати з України в пошуках порятунку від війни. В ЄС із статусом біженця перебуває чимала кількість наших громадян.

Про це пишуть Експерт з посиланням на 24 канал.

Агентство у справах біженців ООН підрахувало, скільки саме українців зареєструвалися у країнах Європи як біженці. Їх кількість сягнула понад 4,75 мільйона людей.

За інформацією організації, кількість зареєстрованих біженців з України в країнах Європи загалом досягла 4 751 065 осіб.

Статистичні дані складаються переважно на основі даних, наданих місцевою владою європейських держав. У цьому випадку мовиться про дані станом на 22 листопада – інформація оновлюється щотижня у середу.

Серед країн ЄС найбільше біженців з України у:

Польщі;Німеччині;Чехії.Скільки українців ще виїдуть за кордон через холодну зиму

На жаль, через російські обстріли та відключення електроенергії українці мають певні переживання з приходом опалювального сезону. Тому в Європі очікують на нову хвилю українських біженців з настанням зими.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии