Новини

Мінцифри запускає IT-освіту у всіх українських школах – Федоров

У Мінцифри вирішили запровадити у всіх школах України пілотний проєкт «IT-студії», запущений минулого року. Він переосмислює інформатику як шкільної програми. Про це повідомив у своєму телеграм-каналі міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

“Тепер діти можуть отримувати актуальні знання, замість простого малювання в Paint або ігри в Сапера. Запроваджується новий модуль, який охоплює учнів, вчителів та батьків, щоб забезпечити різнобічну підтримку та корисні знання”, – зазначив міністр.

За словами Федорова, вчителям надається можливість організувати освітній процес, який враховує потреби кожного учня. Батьки можуть відстежувати успіхи своїх дітей, а самі учні здобувають додаткові корисні знання в інтерактивному форматі.

У повідомленні йдеться, що основна мета оновленого уроку інформатики полягає в тому, щоб школярі могли зробити перші кроки в IT-сфері та згодом працювати над розробкою інноваційних продуктів або приєднатися до великих технологічних компаній.

“Пілотний проєкт “IT-студії”, який торкається повної зміни парадигми навчання інформатики, був успішно запущений минулого року. Тепер ми прагнемо поширити його на всю територію України”, – наголосив глава Мінцифри.

Крім того, ми продовжуємо залучати досвідчених фахівців, щоб надати платформі більше корисного освітнього матеріалу та інформації.

Ольга Степанова

Recent Posts

Космічна експансія: NASA попередило про приховані плани Китаю щодо Місяця

Голова NASA Білл Нельсон на засіданні Комітету з асигнувань Палати представників Конгресу США заявив, що…

2 години ago

Науковці виявили гени, які можуть спричиняти посттравматичний стрес

Дослідники вивчили генетичну інформацію понад мільйона осіб і виявили 43 гени, які можуть провокувати розвиток посттравматичного…

2 години ago

Загрожує до 8 років: поляк допомагав РФ спланувати можливий замах на життя Зеленського

Польські правоохоронці у співпраці з українською прокуратурою та Службою безпеки затримали громадянина Польщі, підозрюваного в…

2 години ago

Мобілізація посилилась: стали відомі зміни, що очікують на чоловіків з інвалідністю

В Україні ухвалили новий закон, який стосується мобілізації. Нововведення торкнуться різних категорій чоловіків. Стало відомо…

2 години ago

Готували теракти: у Німеччині затримали двох російських шпигунів

У німецькому місті Байройт арештували ймовірних російських агентів, які готували серію терактів. Як повідомляє BILD, федеральний генеральний…

2 години ago

Розвідка США: розробки біологічної зброї в КНДР небезпечніші, ніж ядерна програма

США стверджують, що КНДР має активну програму розробки біологічної зброї. Північна Корея досліджує та генетично…

3 години ago