Відпустка для військових: що пропонують у Раді

В Україні військовим можуть дозволити йти у відпустку без пояснення причин.У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, яким пропонується дозволити військовим йти у відпустку без пояснення причин. Грошове забезпечення буде збережено, інформує Експерт.

У Раді запропонували надати можливість військовослужбовцям під час дії воєнного стану піти відпустку зі збереженням грошового забезпечення тривалістю не більше 10 календарних днів. При цьому не враховується час, який потрібний для проїзду до місця проведення відпустки та назад, але не більше двох діб в один кінець.

У документі сказано:
«Разом з тим на практиці існує набагато більше випадків, коли присутність військовослужбовця в сім’ї необхідна, і, навпаки, коли можливість побачити сім’ю, рідна важлива для військовослужбовця, особливо під час дії воєнного стану, ведення військових (бойових) дій».

«Чи не єдина категорія громадян, яка найбільше заслуговує на право виїзду за кордон – це військовослужбовці. Багато хто із них добровільно пішов у ЗСУ, місяцями перебував «на нулі» і під час відпустки має отримати можливість зустрітися зі своїми родинами, які перебувають за кордоном. Такі поїздки стануть для них своєрідною психологічною реабілітацією і потужним стимулом для боротьби у війні за незалежність», — заявив народний депутат Сергій Рудик.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии